9.4 C
Konin
More

    Uczniowie III LO im. C.K. Norwida z Konina zdobywają wiedzę na Letnich Warsztatach Logistycznych w Poznaniu

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    W piątkowe późne popołudnie klasa 2c powróciła z III Letnich Warsztatów Logistycznych, które odbyły się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

    Podczas zajęć uczniowie mieli okazję zgłębić różnorodne aspekty logistyki oraz nowoczesne technologie. Samodzielnie programowali drona, uczestniczyli w grze edukacyjnej The WIP (Work in Progress), testowali technologię VR oraz poznawali podstawy teorii kolorów osobowości i kolorów organizacji. Wiedza ta została wykorzystana w praktyce podczas budowania efektywnych zespołów.

    Ponadto, uczestnicy zapoznali się z metodą 5S – japońską techniką organizacji przestrzeni – oraz podstawami lean management, co pozwoliło im zrozumieć, jak uporządkowanie otoczenia może znacząco ułatwić życie zarówno w szkole, jak i w codziennych obowiązkach.

    Warsztaty dostarczyły młodzieży wielu cennych doświadczeń i pozytywnych wrażeń.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    słabe opady deszczu
    9.4 ° C
    9.4 °
    9.4 °
    97 %
    2.7kmh
    100 %
    śr.
    11 °
    czw.
    10 °
    pt.
    7 °
    sob.
    6 °
    niedz.
    6 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić