Młodzi Niemcy przetrwali obóz

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

– Nasza młodzież bardzo chętnie przyjeżdża na te obozy – mówi opiekun grupy niemieckiej młodzieży, która wzięła udział w obozie przetrwania. Większość naszych podopiecznych zostaje później w niemieckiej ochotniczej straży pożarnej, mówi Denis Wunnike. Różnica między niemieckim a polskim szkoleniem młodzieżowych drużyn to mniej dyscypliny a więcej zabawy – opowiada opiekun młodych Niemców. Niemcy uczą się przez zabawę. Czy zatem obozowa dyscyplina nie przeszkadza niemieckiej młodzieży?

Na zdjęciu – Denis Wunnike i tłumaczka – Agnieszka Mulak


Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
3.4 ° C
3.4 °
3.4 °
87 %
3.2kmh
6 %
śr.
13 °
czw.
12 °
pt.
9 °
sob.
9 °
niedz.
3 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić