Karolina Graczyk – zawodniczka Copacabany Konin w finale XII Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek w Grudziądzu. Nasza reprezentantka jest już bardzo bliska obronienia tytułu Mistrzyni Polski w kategorii do 60 kg. Wczoraj w ramach ćwierćfinału pokonała wysoko zawodniczkę Carbo Gliwice – Jadwigą Stańczak 24:8. Dziś okazała się lepsza od innej gliwickiej pięściarki – Magdaleny Stelmach.
Do trzeciej rundy nasza zawodniczka prowadziła trzema punktami. W ostatniej części walki Stelmach wyrównała wynik pojedynku. Jak informuje trener Copacabany Konin – Dariusz Kasprzak – o zwycięstwie zadecydowały tzw. małe punkty, a tu nasza pięściarka była lepsza – wygrała 46:39. Finały rozpoczynają się jutro o godz. 10:00.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl