-5.5 C
Konin
More

    Europejska kameralistyka

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Muzyka kameralna na europejskim poziomie zagościła w sobotni wieczór (24 marca) na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej. W ramach cyklu koncertów „Muzyka w ratuszu – Prezydent Konina zaprasza” wystąpili muzycy tworzący „Imperto Piano Trio”: Marzena Mazurek – skrzypce, Piotr Mazurek – wiolonczela i Karolina Mazurek – fortepian.

    Zanim jednak na scenie pojawiło się trio Mazurków, w części promocyjnej wystąpiła niezwykle utalentowana Oliwia Walczak, która gry na skrzypcach uczy się w kolskiej szkole muzycznej, pod okiem konińskiego pedagoga Jana Szkalskiego i która ma już na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień.

    Muzycy zaprezentowali interpretacje utworów napisanych zarówno dla kameralistów, jak i adaptowanych dla nich. Niezwykły kunszt muzyczny publiczność nagrodziła owacjami na stojąco.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

    Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

    Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

    Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

    Transportwpolsce.pl

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    -5.5 ° C
    -5.5 °
    -5.5 °
    79 %
    4.4kmh
    100 %
    sob.
    3 °
    niedz.
    4 °
    pon.
    7 °
    wt.
    5 °
    śr.
    7 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić