BMW zawisło na drzewie

W miejscowości Stara Olszyna, gm. Ostrowite doszło do wypadku samochodu osobowego BMW. Kierujący autem stracił nad nim panowanie, zjechał z drogi i zawisł na drzewie. Na miejsce dojechały zastępy straży pożarnej JRG PSP ze Słupcy oraz OSP Ostrowite i Kamień.

Strażacy zastali auto zawieszone na drzewie wewnątrz którego znajdował się uwięziony kierowca. Po odchyleniu kolumny kierowniczej wykonano dostęp do osoby rannej, wydobyto ją na zewnątrz i udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Poszkodowany został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i zabrany do szpitala. Równolegle teren akcji został zabezpieczony, odłączono w pojeździe instalację elektryczną i gazową oraz kierowano ruchem.

Tekst: mł. bryg. Dariusz Różański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.