Krajowy Związek Hodowców Królików zaprasza w najbliższy weekend do Żychlina na Wystawę Królików Rasowych Konin 2021.
Wystawa Królików Rasowych odbędzie się 11 i 12 września w obiekcie dydaktyczno-sportowym Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. W wydarzeniu wezmą udział hodowcy i miłośnicy królików z całego kraju.
Pierwszego dnia ekspozycji (w sobotę) króliki poddane zostaną ocenie profesjonalnych sędziów. W niedzielę, natomiast, w godzinach od 8:00 do 15:00, wystawa będzie czynna dla zwiedzających. Wstęp dla dzieci jest bezpłatny, a dla dorosłych kosztuje 5 zł.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Koniński. Serdecznie zapraszamy!
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl