7.8 C
Konin

Pomysł na lato

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Lato w powiecie konińskim nie może być nudne. Sprawdziliśmy, co w najbliższym czasie dziać będzie się w okolicach Konina. Wiele okazji na aktywne spędzanie wolnego czasu daje gmina Wilczyn.15 sierpnia od 9:00 na plaży GOSiR-u odbędzie się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. 
Inną propozycją jest rajd rowerowy na trasie Wilczyn-Mielnica-Wilczyn 20 sierpnia od 12:00. Aby wziąć udział w rajdzie należy udać się do Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Kultury lub do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilczynie. Zapisy do 17 sierpnia.

Sklusk natomiast proponuje udział w zawodach motorowerowych na Jeziorze Skulskim. Rozpoczną się w sobotę 20 sierpnia i trwać będą do niedzieli. Więcej szczegółów o zawodach na stronie internetowej www.gmina-skulsk.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
7.8 ° C
7.8 °
7.8 °
82 %
3.2kmh
51 %
sob.
14 °
niedz.
12 °
pon.
12 °
wt.
12 °
śr.
12 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.