NOWA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W RZGOWIE – URZĄD GMINY STAWIA NA ENERGIĘ ZE SŁOŃCA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Na terenie Urzędu Gminy w Rzgowie zakończono montaż nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej. To ważny krok w stronę energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści mieszkańcom.

INWESTYCJA DLA ŚRODOWISKA I BUDŻETU

Nowa instalacja fotowoltaiczna została podzielona na dwie części:

  • pierwszą zamontowano na specjalnej konstrukcji na parkingu za urzędem,
  • drugą – na dachu budynku.

Łączna moc systemu wynosi 50 kWp. Oznacza to realne oszczędności dla budżetu gminy oraz zmniejszenie emisji CO₂ do atmosfery.

Projekt zrealizowano w ramach zadania „Modernizacja energetyczna budynku Urzędu Gminy w Rzgowie”. Inwestycja została dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

NOWOCZESNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Gmina Rzgów konsekwentnie inwestuje w zieloną energię i zrównoważony rozwój. Fotowoltaika to nie tylko oszczędność, ale też przykład odpowiedzialnego podejścia do gospodarowania publicznymi środkami.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
78 %
3.6kmh
4 %
sob.
8 °
niedz.
12 °
pon.
11 °
wt.
12 °
śr.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić