0 C
Konin
More

    Pożar mieszkania

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    W Kole przy ul. Towarowej doszło do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym. Pożar został zgłoszony do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 1.49.

    Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Koła nad Wartą. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pali się w mieszkaniu na trzeciej kondygnacji. Drzwi do mieszkania zamknięte. Lokatorzy z płonącego mieszkania ewakuowali się na balkon. Działania straży pożarnej polegały na ewakuacji czterech osób z balkonu za pomocą drabin pożarniczych oraz ugaszeniu pożaru wewnątrz mieszkania. Ewakuowano również 16 lokatorów pozostałych mieszkań. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi policja. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie mieszkania w pomieszczeniu kuchennym i przedpokoju.  Pożar przez 2 godziny i 13 minut gasiło 13 strażaków.

    Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewsk

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu Asona Energy. Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie umiarkowane
    0 ° C
    0 °
    0 °
    93 %
    2.6kmh
    63 %
    śr.
    4 °
    czw.
    6 °
    pt.
    8 °
    sob.
    6 °
    niedz.
    4 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić