9.8 C
Konin

Wypadek na K-92 w Rokoszu

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

W dniu dzisiejszym o godzinie 11.15 Dyżurny Stanowiska Kierowania odebrał zgłoszenie o dachowaniu samochodu na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Rokosz.

Na miejsce zdarzenia zostały wysłane cztery zastępy Straży Pożarnej. Trzy samochody z JRG PSP w Słupcy oraz jeden zastęp z OSP Wilczna.

Ze zgłoszenia wynikało, że poszkodowane są cztery osoby w tym trójka dzieci. Okazało się, że na miejscu zatrzymał się samochód typu bus, który chciał udzielić pomocy poszkodowanym. Z niewyjaśnionych przyczyn na ten samochód najechał samochód ciężarowy typu TiR. W wyniku tego dwie podróżujące osoby w busie zostały również poszkodowane.

Przybyły na miejsce zespół ZRM stwierdził konieczność zabrania wszystkich sześciu poszkodowanych osób do szpitala.

Tekst: st. sekc. Marcin Nachowiak

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
9.8 ° C
9.8 °
9.8 °
93 %
2.6kmh
100 %
niedz.
13 °
pon.
11 °
wt.
11 °
śr.
13 °
czw.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.