O meczu Medyka powie cała Polska

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Olbrzymim zainteresowaniem ogólnopolskich mediów cieszy się mecz 1/16 Ligi Mistrzyń, który odbędzie się w środę, 8 października w Koninie.
Potyczkę mistrza Polski – Medyka POLOmarket Konin z Glasgow City Ladies śledzić i relacjonować będzie pod sześćdziesięciu dziennikarzy. 

Swoją obecność zapowiedziały największe polskie, i nie tylko, stacje telewizyjne, takie jak: TVN, Polsat i Eurosport. Spotkanie będzie transmitowane na ogólnopolskiej antenie TVP Info. Relacji radiowej wysłuchać będzie można także w Radiu Konin (95,8 FM).

Tymczasem, w konińskim klubie trwają wytężone przygotowania do pierwszego piłkarskiego meczu w europejskich pucharach w historii naszego miasta.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
3.8 ° C
3.8 °
3.8 °
73 %
4.4kmh
5 %
wt.
15 °
śr.
16 °
czw.
12 °
pt.
16 °
sob.
14 °

Sygnał24INFO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Mogłeś przegapić