Silny wiatr wywrócił dwa TiRy w powiecie konińskim.
Pierwsza z ciężarówek leży na krajowej „25” w Kijowcu w gminie Ślesin. Jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Policja wprowadziła objazdy.
Wywrócony TiR także przy zjeździe z autostrady w Modle Królewskiej (gm. Stare Miasto). Obowiązuje tam ruch wahadłowy.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl