-7.6 C
Konin
More

    Czy grozi nam depopulacja? Wykład dr Kazimiery Król w Grodźcu

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec zaprasza na otwarty wykład dr Kazimiery Król, prof. ANS, zatytułowany „Wyzwania demograficzne we współczesnej Polsce. Czy grozi nam depopulacja?”. Spotkanie odbędzie się 8 maja 2025 roku o godz. 13:00 w sali konferencyjnej biblioteki.

    Dr Kazimiera Król to doktor nauk ekonomicznych, profesor Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, wykładowczyni na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych, autorka ponad stu publikacji naukowych z zakresu polityki społecznej i ekonomii społecznej.

    W trakcie prelekcji zostaną poruszone m.in. tematy związane ze starzeniem się społeczeństwa, spadkiem liczby ludności i ich konsekwencjami dla funkcjonowania państwa oraz społeczności lokalnych. Wykład będzie szczególnie istotny w kontekście aktualnych wyzwań demograficznych, z jakimi mierzą się gminy wiejskie i miejsko-wiejskie.

    Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju społeczno-gospodarczego i polityki demograficznej.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

    Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

    Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

    Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

    Transportwpolsce.pl

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    bezchmurnie
    -7.6 ° C
    -7.6 °
    -7.6 °
    52 %
    7.7kmh
    5 %
    niedz.
    -8 °
    pon.
    -9 °
    wt.
    -7 °
    śr.
    -3 °
    czw.
    2 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić