-14.9 C
Konin
More

    Wójt Kramska wybrał swojego zastępcę

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Andrzej Nowak, wójt Kramska powołał swojego zastępcę. Wicewójtem została Dorota Kubsik, dotychczasowa radna, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Kramsku, a wcześniej w Wysokiem. – Uważam, że doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz zaangażowanie w działalność społeczną pozytywnie wpłynie na pracę dla dobra mieszkańców naszej gminy – powiedział wójt.

    O swojej decyzji wójt poinformował pracowników urzędu dzisiaj podczas oficjalnej uroczystości. Dorota Kubsik odpowiedzialna będzie za sprawy oświatowo-społeczne. – Bardzo dziękuję wójtowi za mandat zaufania, którym mnie obdarzył. Życzę państwu oraz sobie owocnej współpracy. Żeby nasze starania prowadziły do tego, że mieszkańcom naszej gminy będzie żyło się dobrze – zwróciła się do urzędników nowa wicewójt Kramska.

    Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

    Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

    Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

    Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

    Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

    Transportwpolsce.pl

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    bezchmurnie
    -14.9 ° C
    -14.9 °
    -14.9 °
    62 %
    6.4kmh
    5 %
    wt.
    -7 °
    śr.
    -4 °
    czw.
    -0 °
    pt.
    1 °
    sob.
    1 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić