12.4 C
Konin

W Kole rusza Akademia CISCO

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

W Zespole Szkół Technicznych w Kole rusza Akademia CISCO. Pierwsza w powiecie kolskim.
 
Uczniowie Technikum Informatycznego w ZST zdobędą fachową wiedzę oraz cenione umiejętności z zakresu technologii informacyjnej i komunikacyjnej dzięki uruchomieniu w szkole Lokalnej Akademii CISCO.

Życie, jakie znamy, ulega ciągłym zmianom pod wpływem Internetu, co przynosi nowe możliwości gospodarcze i społeczne oraz zwiększa globalne zapotrzebowanie na umiejętności w zakresie technologii informacyjnej i komunikacyjnej (ICT). Innowacje, takie jak portale społecznościowe, chmury obliczeniowe, e-commerce, telekonferencje, mobilność i wirtualizacja miejsca pracy, zmieniają sposób, w jaki żyjemy, pracujemy, bawimy się i uczymy. Wszystkie te innowacje są realizowane przez sieci, a organizacje na całym świecie doświadczają braku wykwalifikowanych specjalistów ICT do projektowania, instalowania i zarządzania tymi sieciami.
 
Program IT Essentials 5.0, który jako pierwszy zostanie wdrożony w Lokalnej Akademii CISCO w Zespole Szkół Technicznych, zapewnia gruntowne wprowadzenie do ITC i umożliwia zdobycie praktycznego doświadczenia z zakresu komputerów osobistych, sprzętu, oprogramowania i systemów operacyjnych. Program ten oferuje wprowadzenie do umiejętności wymaganych, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na specjalistów ICT na poziomie podstawowym. Obejmuje podstawy technologii komputerowej, tworzenia sieci, mobilności i bezpieczeństwa, a także oferuje wprowadzenie do zaawansowanych zagadnień.

- Reklama -

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
12.4 °
12.4 °
82 %
12.5kmh
58 %
czw.
11 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
14 °
pon.
11 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.