W miejscowości Dąbrowice Stare gm. Kościelec doszło do pożaru prasy rolniczej. Pożar został zgłoszony do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 17.25. Na miejsce pożaru zadysponowany został jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz zastęp OSP Trzęśniew. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęta jest prasa rolnicza oraz rżysko na powierzchni około 50 m2. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, oraz ugaszeniu palącej się prasy rolniczej i rżyska. W wyniku pożaru spaleniu uległa prasa rolnicza oraz około 50 m2 rżyska. Pożar przez 1 godzinę i 43 minuty gasiło 10 strażaków.
Pożar prasy rolniczej
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
PROMOCJA
Mogłeś przegapić


