24 lutego o godz. 4.20 dyżurny SKKP przyjął zgłoszenie o uszkodzonym dystrybutorze na stacji paliw w Słupcy.
Po dojeździe okazało się, że kierowca jednego z samochodów wjechał z niewyjaśnionych przyczyn w dystrybutor gazu i paliwa, powodując duże uszkodzenie. Strażacy sprawdzili miernikiem, czy występuje zagrożenie wybuchem – okazało się, że jest brak zagrożenia. Pracownik stacji już wcześniej odłączył prąd na stacji. Strażacy zabezpieczyli stację do momentu podjęcia czynności zmierzających do naprawy dystrybutora.
Opracował: mł.ogn. M.Nachowiak;
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl