Serdecznie zapraszam na konferencję prasową z dr Barbarą Kosmowską i prof dr hab. Joanną Papuzińską, poprzedzającą promocję książki Barbary Kosmowskiej "Na służbie u Kopciuszka. Bigrafia i Twórczość Zofii Urbanowskiej" opatrzonej wstępnem krytycznoliterackim Joanny Papuzińskiej. Wydawnictwo zostało sfinansowane ze środków miasta Konina.
Konferencja odbędzie się 15 maja br. o godz. 15.00 w Dworku Zofii Urbanowskiej (USC)
Na slużbie u Kopciuszka
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
PROMOCJA
Mogłeś przegapić


