12.4 C
Konin

Kolejna kraksa na Przemysłowej

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło dziś rano na ulicy Przemysłowej w Koninie – Gosławicach. Kierujący Peugeot 307 zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierującemu BMW.

Do zdarzenia doszło dziś rano na ulicy Przemyslowej na wysokości Elektrowni w Gosławicach. Kierujący Peugeotem 62 letni mieszkaniec powiatu konińskiego chcąc skręcić w lewo nie sutąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo z naprzeciwka (od Konina) pojazdowi BMW kierowanemu przez 31 letniego kierowcę.

Policjanci ustalają dokładnie przebieg zdarzenia. Wiadomym jest, że kierujący peugeotem 307 został zabrany przez pogotowie do szpitala. Wszsycy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia odpowie za kolizję drogową.

- Reklama -

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
12.4 °
12.4 °
82 %
12.5kmh
58 %
czw.
11 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
14 °
pon.
11 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.