Już 17. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci im. Olka
Ruminkiewicza odbędzie się w połowie marca w Koninie. Jak zawsze areną
sportowych zmagań będzie sala sportowa Szkoły Podstawowej nr 15. W tym roku w imprezie weźmie udział 16 zespołów czwartoklasistów z całej Polski. Na parkiecie zaprezentują się też podopieczni Domu Dziecka w Kutnie. O historii imprezy i miłych gestach, które towarzyszyły jej w ciągu minionych lat opowiada jej organizator – Wojtek Ruminkiewicz.
Zawodnicy z całej Polski i mecz gwiazd
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
PROMOCJA
Mogłeś przegapić


