13.2 C
Konin

Górnicy na Pucharze 'Lwów Lechistanu’

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Trzecie miejsce zajęli młodzi piłkarze Górnika Konin, którzy wzięli udział w warszawskim turnieju „Lwy Lechistanu Cup”.  
Podopieczni Marcina Muzykiewicza po pięciu zwycięstwach i jednej porażce uplasowali się na pierwszym miejscu grupy A, awansując tym samym do grupy finałowej.

Tu znów konińscy młodzieżowcy okazali się najlepsi, notując trzy zwycięstwa i dwa remisy. Górnik musiał uznać wyższość rywali dopiero w półfinale, gdzie uległ zespołowi AS Pomorze 0:3. W meczu, którego stawką była trzecia lokata „biało-niebiescy” pokonali Czarnych Pruszcz Gdański 2:0. 

Na szyjach koninian zawisły brązowe medale, a bramkarz Górnika Adam Rachubiński– jak się okazało podczas zakończenia turnieju – zdaniem szkoleniowców wszystkich drużyn zasłużył na miano najlepszego golkipera turnieju.
- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
66 %
4.7kmh
100 %
śr.
12 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.