9.5 C
Konin

MKS Sparta Konin: Lepsza gra, ale porażka z Orłem Grzegorzew

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

W miniony weekend młodsza drużyna MKS Sparta Konin rozegrała kolejny mecz, który choć zakończył się porażką, to jednak pokazał wyraźną poprawę w grze zespołu. Choć mecz był wyrównany, to ostatecznie lepsza okazała się drużyna Orła Grzegorzew.

W porównaniu do ubiegłego tygodnia, zawodnicy Sparty prezentowali się o wiele lepiej, zarówno pod względem organizacji gry, jak i zaangażowania. Zespół stworzył kilka dobrych sytuacji bramkowych, a jedynym skutecznym strzałem zakończył się gol autorstwa Kacpra Klechy. Mimo wyrównanego przebiegu meczu, to rywale okazali się bardziej skuteczni, jednak drużyna MKS Sparta Konin może być zadowolona z postępu, jaki widoczny jest w pracy, którą wkładają w treningi.

W meczu wzięli udział następujący zawodnicy:

  • Kałużny Filip
  • Łaput Mateusz
  • Zawistowski Franciszek
  • Zieliński Franciszek
  • Kobyłko Filip
  • Klecha Kacper
  • Ejma Szymon
  • Gutaj Wojciech
  • Socha Kacper
  • Błaszczyk Konrad
  • Fryska Mikołaj
  • Naworski Eryk
  • Siuda Adam
  • Sosiński Rafał
  • Krowiak Wojciech
  • Ostrowski Wiktor
  • Dembiński Jakub
  • Szefliński Krzysztof
  • Posacki Piotr

Sztab szkoleniowy:

  • Trener: Hofman Arkadiusz
  • Asystent trenera: Ligocki Antoni
  • Kierownik drużyny: Kałużny Krzysztof

Na zakończenie spotkania drużyna MKS Sparta Konin podziękowała swoim rywalom za sportową rywalizację i życzyła powodzenia w kolejnych meczach. Zawodnicy Sparty wracają na treningi, licząc na dalszy rozwój i kolejne sukcesy w nadchodzących spotkaniach.

- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3kmh
100 %
śr.
9 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.