Piłkarki KKPK Medyk Konin nie zdołały odnieść zwycięstwa w wyjazdowym meczu przeciwko UJ Kraków, przegrywając 1:4. Spotkanie nie potoczyło się po myśli zespołu z Konina, jednak drużyna nie traci motywacji i już skupia się na kolejnych wyzwaniach.
Kapitan Medyka, Oliwia Jaśniak, podkreśliła, że mimo porażki, zespół jest gotowy do dalszej walki:
– Mecz z Krakowem nie poszedł po naszej myśli, ale jesteśmy świetną drużyną i wiem, że potrafimy się podnieść. Już w środę czeka nas kolejne spotkanie, więc mamy szybką okazję, by udowodnić, że stać nas na więcej.
Zawodniczka zwróciła również uwagę na intensywny harmonogram i konieczność skupienia się na przyszłości:
– Przed nami intensywny tydzień, dlatego od dziś koncentrujemy się wyłącznie na najbliższym meczu. Nie ma sensu rozpamiętywać tego, co wydarzyło się wczoraj. Teraz kluczowe jest odpowiednie przygotowanie i właściwe nastawienie.
Choć wynik spotkania w Krakowie nie był korzystny, Medyk Konin nie zamierza się poddawać i już teraz szykuje się do kolejnych ligowych wyzwań.