Konin będzie gospodarzem koszykarskiego Półfinałowego Turnieju Mistrzostw Polski Kadetek (U-16). Dwa tygodnie temu w konińskiej hali przy ul. Dworcowej rozegrano spotkania ćwierćfinałowe. Drużyna MKS MOS Konin zwyciężyła we wszystkich meczach, pokonując kolejno: SKS Dwójka Starogard Gdański 97:57, ZKS Stal Stalowa Wola 96:50 oraz MUKS Unia Basket Ostrołęka 93:70.
W zmaganiach półfinałowych koninianki zmierzą się z WKK Wrocław, MKS Basket 67 Bydgoszcz i OSiR-em Trójka Żyrardów. Pierwsze spotkanie z udziałem zawodniczek MKS MOS Konin w piątek – 13 maja o godzinie 17:15. Turniej zakończy się w niedzielę o 13:30.
Półfinały kadetek w Koninie
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
PROMOCJA
Mogłeś przegapić


