7.4 C
Konin
More

    Zakrętkowa pomoc słupeckich policjantów

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy przekazali kilka worków plastikowych nakrętek, które pomogą w zdobyciu środków na leczenie i rehabilitację 2-letniego Kacpra. Mundurowi wsparli inicjatywę zapoczątkowaną przez Przedszkole MIŚ USZATEK ze Słupcy. Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze sprawią, że życie chłopca będzie bardziej komfortowe i radosne.

    Nakrętki przekazywane w całej Polsce na różne cele pomogły wielu ludziom w trudnych, życiowych sytuacjach. Te zbierane obecnie w Słupcy przysłużą się małemu chłopcu, który urodził się z licznymi, zdrowotnymi wadami. Maluch musi być leczony, intensywnie rehabilitowany oraz całodobowo monitorowany.

    Pomysł na "zakrętkową pomoc" dla Kacpra wdrożyli nuczyciele oraz dzieci i rodzice z Niepublicznego Przedszkola MIŚ USZATEK w Słupcy.O inicjatywie dowiedział się dzielnicowy, w którego rejonie znajduje się placówka i zachęcił kolegów z pracy do zbierania nakrętek. Okazało się, że policjanci i pracownicy cywilni słupeckiej komendy już wcześniej uczestniczyli w tego typu przedsięwzięciach i cały czas zbierali nakrętki. Ich staraniem zebrano kilka worków kolorowycch zakrętek, które mundurowi przekazali dyrektorowi przedszkola. Dzielnicowy dziękuje szczególnie za wsparcie i pomoc policjantom z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Słupcy.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    pochmurnie
    7.4 ° C
    7.4 °
    7.4 °
    87 %
    3.3kmh
    12 %
    śr.
    7 °
    czw.
    14 °
    pt.
    13 °
    sob.
    13 °
    niedz.
    11 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić

    Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.