11.2 C
Konin

Nocny rajd na rolkach

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Dziś w Koninie kolejna edycja NightSkatingu! Start wieczorem – najpóźniej o 20:30 z parkingu przed amfiteatrem przy ul. Wyszyńskiego – organizatorzy zachęcają do wcześniejszego pojawiania się na starcie nocnej eskapady.Kto pierwszy ten lepszy, bowiem premią dla pierwszych 50 osób będą opaski odblaskowe od konińskiego WORD!Uczestnicy, którzy na miejsce startu przyjadą samochodami proszeni są o nie parkowanie na samym środku – środek placu zarezerwowany jest dla rolkarzy.

Wszystkich uczestników obowiązuje regulamin, a sam udział w przejeździe oznacza akceptację jego zapisów. Z regulaminem zapoznać się można na stronie www.ns.konin.pl

Tym razem trasa – o długości 10 km – wieść będzie w dużej części przez 5 osiedle, ulicami:
Wyszyńskiego – Popiełuszki – Staromorzysławska – Działkowa – Okólna – Sosnowa – Wyzwolenia – 11 Listopada – Kolejowa – Spółdzielców – Aleje 1 Maja – Wyszyńskiego.

Trasa jest łatwa i krótka, przygotowana również z myślą o początkujących rolkarzach – zapewniają organizatorzy.

Udział w przejeździe jest całkowicie bezpłatny, wymagane są jedynie umiejętność poruszania się, skręcania i hamowania na rolkach lub wrotkach.

W przejeździe udział mogą wziąć WYŁĄCZNIE osoby poruszające się na łyżworolkach, wrotkach lub nartorolkach. Wykluczony jest udział rowerzystów. Dzieci do lat 13 mogą jechać tylko pod opieką osoby dorosłej, kask jest obowiązkowy dla osób, które nie ukończyły 18 roku życia!

- Reklama -

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
11.2 ° C
11.2 °
11.2 °
70 %
5.3kmh
73 %
pt.
11 °
sob.
15 °
niedz.
15 °
pon.
12 °
wt.
12 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.