9.5 C
Konin

Podsumowanie działań „Trzeźwość” przeprowadzonych 10 marca 2025 r. na terenie działania KMP Konin

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

W dniu 10 marca 2025 roku policjanci Komendy Miejskiej Policji w Koninie oraz podległych komisariatów przeprowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji „Trzeźwość”. Celem działań było eliminowanie z ruchu drogowego kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

W trakcie porannych kontroli, funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 2 122 kierujących. W wyniku przeprowadzonych działań ujawniono dwóch kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu, a także zatrzymano dwa dokumenty uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo, ujawniono jedno przestępstwo z art. 244 Kodeksu Karnego.

Policja apeluje o odpowiedzialne zachowanie na drodze i przypomina, że prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu stanowi poważne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego.

- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3kmh
100 %
śr.
9 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.