Nowe ścieżki rowerowe w Gminie Rychwał!

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Gmina Rychwał zyska kolejne ścieżki rowerowe! Projekt pn. „Budowa ścieżek rowerowych na terenie gminy Rychwał w ramach Aglomeracji Konińskie” otrzymał dofinansowanie w wysokości 2 229 482,79 zł w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Całkowita wartość inwestycji to 4 111 771,61 zł.

Nowe ciągi pieszo-rowerowe o długości ponad 2 km powstaną w miejscowościach Franki, Kuchary Kościelne i Święcia, wzdłuż drogi powiatowej. Realizacja projektu zaplanowana jest na lata 2025-2026.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
7.4 ° C
7.4 °
7.4 °
80 %
6.8kmh
51 %
sob.
18 °
niedz.
11 °
pon.
10 °
wt.
9 °
śr.
10 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić