6.8 C
Konin
More

    Włamywacz zatrzymany przez konińskich kryminalnych

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Policjanci z Wydziału Kryminalnego w poniedziałek, 20 marca bieżącego roku zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który włamał się do budynku Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Koninie. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.
     


    W poniedziałek chwilę po godzinie 23:00 konińscy kryminalni zauważyli zaparkowany samochód marki citroen w pobliżu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Niedługo później z budynku wyszedł mężczyzna, który wrzucił do auta kilka metalowych przedmiotów. Kryminalni od razu zorientowali się, że maja do czynienia z włamywaczem.
    Mężczyzna, gdy wychodził z kolejnymi fantami wpadł na czekających na niego policjantów. Jak się okazało był to 44-letni mieszkaniec Konina. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania okazało się, że poza autem, posiada on znacznie więcej skradzionych rzeczy w swoim garażu.
    Mężczyzna następnego dnia usłyszał prokuratorski zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za ten czyn do 10 lat więzienia.
    Na ręce szefa konińskiej Policji złożone zostały podziękowania skierowane dla funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego od prezesa zarządu MPEC pana Sławomira Lorka.
    Źródło: www.konin.policja.gov.pl

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    6.8 ° C
    6.8 °
    6.8 °
    92 %
    2.5kmh
    100 %
    niedz.
    7 °
    pon.
    8 °
    wt.
    11 °
    śr.
    12 °
    czw.
    10 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić