Uniwersytet Trzeciego Wieku powstaje w Kleczewie

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Spis treści ukryj

- Reklama -

Uniwersytet Trzeciego Wieku powstaje w Kleczewie. To propozycja dla mieszkańców, którzy już są na emeryturze, ale nadal chcą aktywnie spędzać czas. Zapisy już ruszyły, prowadzi je Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kleczewie.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to odpowiedź na potrzeby mieszkańców. W programie m.in.: nauka języków obcych, zajęcia z rękodzieła, wykłady i konwersatoria z historii, literatury, muzykologii, zagadnień społecznych czy promocji zdrowia czy spotkania z ciekawymi ludźmi. Uniwersytet organizują: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kleczewie i Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kleczewie.
Zapisy potrwają do 15 kwietnia 2018 roku. Wystarczy przyjść lub zadzwonić do kleczewskiej książnicy.  

Magdalena Strajch

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
pochmurnie
12.4 ° C
12.4 °
12.4 °
46 %
4.6kmh
21 %
śr.
12 °
czw.
13 °
pt.
10 °
sob.
12 °
niedz.
18 °

Sygnał24
UWAGA

Więcej informacji

Mogłeś przegapić