10.3 C
Konin
More

    Sportowe sukcesy tureckich strażaków

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Kończący się okres wakacyjny był bogaty w wydarzenia sportowe, w których brali udział reprezentanci Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku. 

    27 sierpnia br. w Rzgowie odbył się IV Bieg Służb Mundurowych podczas, którego przeprowadzono Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków PSP. W mocno obsadzonym biegu na dystansie 10 km, wysokie 3 miejsce wśród strażaków zajął asp. Andrzej Nowinowski, który otrzymał puchar z rąk Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. kpt. Andrzeja Bartkowiaka, również czynnego uczestnika biegu.

    14 sierpnia br. w Wyszynie odbył się I Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych – Husar Race. Na trasie mierzącej 4,5km z licznymi przeszkodami bezkonkurencyjny w kategorii strażaków PSP okazał się str. Dominik Jasnowski reprezentujący Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Turku.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie umiarkowane
    10.3 ° C
    10.3 °
    10.3 °
    93 %
    4.2kmh
    76 %
    śr.
    10 °
    czw.
    10 °
    pt.
    7 °
    sob.
    6 °
    niedz.
    5 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić