5.9 C
Konin

Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Policjanci uratowali życie 37-letniemu mężczyźnie, który stojąc na gzymsie piętrowego budynku w Kole usiłował popełnić samobójstwo.

Wieczorem 19-go listopada kolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie stojącym na gzymsie piętrowego domu w Kole, który ma zamiar popełnić samobójstwo poprzez powieszenie się na lince holowniczej od auta. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyli funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej, załoga Pogotowia Ratunkowego oraz policyjni negocjatorzy z Nieetatowego Zespołu ds. Negocjacji Policyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Efektem podjętych przez policjantów negocjacji było nakłonienie mężczyzny do odstąpienia od zamachu samobójczego.

Okazało się, że sprawcą incydentu jest 37-letni mężczyzna czasowo przebywający u swojej konkubiny w Kole, który przyznał się funkcjonariuszom, że powodem jego zachowania są problemy rodzinne. Niedoszły samobójca został przewieziony do specjalistycznego ośrodka, gdzie jego stan zdrowia zostanie zdiagnozowany przez lekarzy.

- Reklama -

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie małe
5.9 ° C
5.9 °
5.9 °
91 %
6.6kmh
40 %
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
16 °
pon.
12 °
wt.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.