Przed nami kolejna meczowa sobota. Jutro o 16:00 piłkarskie trzecioligowe derby regionu. Górnik Konin zagra na stadionie przy Podwalu z Sokołem Kleczew.
O tej samej godzinie przy Łężyńskiej rozpocznie się czwartoligowy pojedynek konińskiej Sparty z Victorią Ostrzeszów. Przed własną publicznością godzinę później zagra SKP Słupca, którego rywalem będzie drugi zespół jarocińskiej Jaroty. Poza domem o punkty powalczą: LKS Ślesin i Olimpia Koło. Pierwsi zmierzą się z Centrą Ostrów Wlkp., a drudzy z ligowym liderem – Dąbroczanką Pępowo. Występujący w drugiej lidze Tur Turek czeka wyjazdowy pojedynek z Górnikiem Wałbrzych.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl