Orliki zagrają w hali

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Popularyzacja halowej piłki nożnej wśród najmłodszych oraz integracja dzieci i młodzieży – to główne cele Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Orlików (rocznika 2001 i młodszych) Górnik Cup 2012. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę w konińskiej hali „Rondo”. Ich początek zaplanowano na godzinę 8:00. W turnieju zmierzy się dziesięć drużyn: trzy zespoły Górnika Konin oraz MKS Trzemeszno, Polonia Środa Wlkp., UKS Lider Swarzędz, Akademia Ostrzeszów, Ostrovia Ostrów Wlkp., Górnik Kłodawa oraz Unia Swarzędz.
W początkowej fazie zawodów młodzi piłkarze zagrają systemem „każdy z każdym” w ramach dwóch grup. Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy awansują do półfinałów, które z kolei wyłonią parę finałową. Mecz o pierwsze miejsce rozpocznie się o 14:50. Na godz. 15:00 zaplanowano dekorację i uroczyste zakończenie zawodów. Patronat medialny nad imprezą sprawować będzie Radio Konin i portal Konin24.info.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
15.3 ° C
15.3 °
15.3 °
41 %
2.8kmh
100 %
pon.
15 °
wt.
14 °
śr.
15 °
czw.
9 °
pt.
10 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić