O wyprowadzenie tranzytu poza ulicę Przemysłową o godzinie 15:00 walczyli dziś mieszkańcy osiedla Niesłusz. Mimo, że prezydent Konina nie zgodził się na przeprowadzenie przez nich manifestacji na pasach na ulicy Przemysłowej w Koninie, to protest się odbył. Tyle, że nie na pasach a na chodniku i na placu na wysokości dawnego Konwartu.
Mieszkańcy Niesłusza protestowali
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
PROMOCJA
Mogłeś przegapić



