Na harcerzy możemy się dziś natknąć przeglądając Facebooka.
Dziś druhny i druhowie zmieniają swe zdjęcia profilowe – na fotografie w mundurkach. Wszystko związane jest z Dniem Myśli Braterskiej. To przypadające na 22 lutego święto skautów z całego świata. W jego obchody włączają się także konińscy harcerze. Skąd wzięła się taka tradycja? Tłumaczy komendant konińskich harcerzy – Michał Kałużny.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl