’Birdie’ w śniegu

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Nie straszna im zimowa aura i białe greeny. Konińscy golfiści tradycyjnie, jak co roku, spotkali się na polu w Golinie Kolonii, gdzie rozegrali Turniej Trzech Króli.

Z 70 uderzeniami zwyciężył Kazimierz Lipiński. Na drugim miejscu ex aequo uplasował się Mirosław Charczenko i Andrzej Janicki (73 uderzenia), czwarty był Krzysztof Zwoliński (77), a piąty Piotr Zbyszewski (79).

Co ciekawe zimowa aura nie przeszkodziła dwóm zawodnikom – Mirosławowi Charczence i Piotrowi Zbyszewskiemu w osiągnięciu birdie (zdobycie dołka jednym uderzeniem mniej od wcześniej przypisanego do niego standardu).  

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
56 %
4.9kmh
1 %
pt.
15 °
sob.
17 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
6 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić