Trzy zwycięstwa i jedna porażka piłkarzy

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01
Za nami seria kolejnych zimowych sparingów drużyn z naszego regionu.
Sokół Kleczew zwyciężył z ligowym rywalem – Lubońskim KS. Podopieczni Tomasza Mazurkiewicza wygrali 1:0 po trafieniu Jakuba Dębowskiego, który wykorzystał dokładne dogranie z rzutu rożnego.

Zwycięstwem 2:1 zakończyła się potyczka ślesińskiego LKS ze Zjednoczonymi Trzemeszno. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się wypożyczony z Górnika Konin – Damian Markiewicz. Drugie trafienie dla ślesinian to zasługa grającego trenera LKS – Łukasza Kujawy. 

Z wygranej cieszyli się także podopieczni Krzysztofa Wasickiego. Sparta Konin pokonała 1:0 Pogoń Nowe Skalmierzyce. Zwycięską bramkę zdobył w końcówce spotkania Jakub Siegieda.

Niespodziewaną – wysoką porażką zakończyło się towarzyskie spotkanie lidera IV ligi wielkopolskiej (gr. południowej) SKP Słupca, który uległ występującej w poznańskiej klasie okręgowej drużynie Kłosa Zaniemyśl aż 0:5. Bramki dla drużyny przeciwnika zdobyli: Robert Pankowski, Szymon Jaworski (dwa gole), Adam Przybylski i Wiktor Strojny.

Zagrali słabo, ale wygrali – mowa o Górniku Konin, który ograł Błękitnych Mąkolno 1:0. Bramkę dla „biało-niebieskich” w 35. min. zdobył Paweł Błaszczak. Koninianie mieli zagrać podczas minionego weekendu z Victorią Września. Spotkanie odwołano ze względu na napiętą sytuację na linii zarząd Górnika – zawodnicy. Sparing z Błękitnymi został zorganizowany przez kibiców, którzy sfinansowali piłkarzom wyjazd.

A dziś na temat trudnej sytuacji w klubie dyskutowali – prezydent Konina Józef Nowicki i kierownik wydziały Kultury Sportu i Turystyki konińskiego magistratu – Henryk Kuśmirek. Na jutro zaś zaplanowano spotkanie prezydenta z prezesem Górnika – Piotrem Bajerskim. Być może zapadną wreszcie kluczowe decyzje. Przypomnijmy, że początek rundy wiosennej już za trzy tygodnie. 

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
3.3 ° C
3.3 °
3.3 °
68 %
3.2kmh
4 %
śr.
3 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
12 °
niedz.
12 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić