Solidarność w dokumencie

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Ruszyła kolejna, konińska produkcja filmowa. Znany koniński reżyser i dokumentalista Andrzej Moś rozpoczął prace nad filmem  „Konińska Solidarność w latach 1980 – 1989. Zapis filmowy”.

To już drugi projekt powstajacy dzięki programowi „ Patriotyzm jutra”, który realizuje Muzeum Okręgowe w Koninie pod patronatem Muzeum Historii Polski. Poprzedni projekt pod nazwą:  „Polska Organizacja Harcerska. Niepokorni i niezależni” , którego efektem była wystawa muzealna, oraz, bardzo ciepło przyjęty, film dokumentalny, także w reżyserii Andrzeja Mosia, bardzo wzbogacił konińską filmografię i ogólną wiedzę o historii najnowszej. Doczekał się także wyróżnienia „ Izabelli” w wielkopolskiej ocenie projektów muzealnych.

Z niecierpliwością czekać będziemy na film o konińskiej Solidarności.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
52 %
3.6kmh
19 %
pon.
12 °
wt.
12 °
śr.
9 °
czw.
8 °
pt.
10 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić