13.2 C
Konin

Złoto i brąz dla MDP OSP Chylin na zawodach powiatowych. Młodzi strażacy z gminy z sukcesami!

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Chylina zapisała się złotymi zgłoskami na kartach XII Powiatowych Zawodów CTIF MDP. Chłopcy zdobyli pierwsze miejsce i zostali mistrzami powiatu, prezentując doskonałe przygotowanie, determinację oraz ducha walki. To nie tylko zasłużone zwycięstwo, ale również potwierdzenie siły i zaangażowania młodego pokolenia druhów.

Równie imponujący wynik osiągnęły dziewczęta, które uplasowały się na trzecim miejscu podium, pokazując klasę i ogromną wolę walki w rywalizacji z najlepszymi drużynami z całego powiatu.

Obie ekipy udowodniły, że szkolenie, współpraca i pasja to fundamenty sukcesu. Teraz przed nimi kolejne wyzwanie – start w zawodach wojewódzkich, które odbędą się już 7 czerwca 2025 roku. Drużynom z Chylina życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za powtórzenie sukcesu na wyższym szczeblu rywalizacji.

- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
66 %
4.7kmh
100 %
śr.
12 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.