13.2 C
Konin

Wizyta nauczycieli z Austrii, Hiszpanii i Islandii w konińskiej ciepłowni geotermalnej

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

8 kwietnia 2025 roku konińska ciepłownia geotermalna gościła nauczycieli z Austrii, Hiszpanii i Islandii. Wizyta odbyła się w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ pod nazwą „Life in a Drop of Water”, który koncentruje się na edukacji oraz nowoczesnych technologiach związanych z ekologią i energią odnawialną.

Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i poznania dobrych praktyk w zakresie edukacji oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem ciepłowni geotermalnej w Koninie, która jest przykładem nowoczesnej i ekologicznej infrastruktury energetycznej.

Organizatorzy podkreślają, że była to cenna wymiana wiedzy i inspiracja do dalszej współpracy na arenie międzynarodowej.

- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
66 %
4.7kmh
100 %
śr.
12 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.