Uczeń III LO w Koninie na PREEUYC 2025 – debata o przyszłości Unii Europejskiej

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Grzegorz Orchowski, uczeń klasy 3d III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Koninie, wziął udział w polskim etapie Unijnej Konferencji Młodzieży – PREEUYC 2025, który odbył się 1 marca w Sejmie RP.

Wydarzenie zgromadziło młodych liderów oraz ekspertów, którzy wspólnie debatowali na temat przyszłości Unii Europejskiej i roli młodego pokolenia w kształtowaniu jej polityki. Uczestnicy mieli okazję brać udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz przygotowywaniu rekomendacji na dalsze etapy konferencji.

Grzegorz Orchowski uczestniczył m.in. w:
Panelu „Łączenie UE z młodzieżą – Cele, wyzwania i perspektywy”
Prezentacji programu Unijnego Dialogu Młodzieżowego
Warsztatach, których efektem było opracowanie kluczowych rekomendacji dla Unijnej Konferencji Młodzieży

Udział w wydarzeniu stanowi cenne doświadczenie i dowód na to, że młodzież z Konina aktywnie angażuje się w debatę na szczeblu krajowym i europejskim.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
bezchmurnie
5.8 ° C
5.8 °
5.8 °
86 %
3.3kmh
5 %
śr.
17 °
czw.
11 °
pt.
16 °
sob.
17 °
niedz.
11 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić