5.5 C
Konin
More

    Powołania do Miedzi Legnica dla młodych piłkarzy Zjednoczonych Rychwał

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    LKS Zjednoczeni Rychwał otrzymał oficjalne zaproszenie od Miedzi Legnica na testy dla swoich młodych zawodników. To prestiżowe wyróżnienie nie tylko dla samych piłkarzy, ale także dla klubu, trenerów oraz rodziców, którzy wspierają rozwój swoich dzieci.

    Miedź Legnica, rywalizująca na co dzień w Betclic 1. Lidze i walcząca o powrót do Ekstraklasy, doceniła talent czterech zawodników z Rychwała. Na testy do klubu z Dolnego Śląska zostali powołani:

    • Oktawian Przybylak
    • Mikołaj Bednarek
    • Igor Lipowski
    • Franek Kogut

    To wyjątkowa okazja, która może otworzyć przed młodymi zawodnikami nowe możliwości w ich piłkarskiej karierze. Trener Damian Szczepaniak oraz cały sztab szkoleniowy Zjednoczonych Rychwał mogą być dumni z pracy wykonanej z drużyną.

    Dla powołanych piłkarzy to ogromna motywacja do dalszej, ciężkiej pracy. Klub oraz lokalna społeczność trzymają kciuki i życzą powodzenia podczas testów!

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    5.5 ° C
    5.5 °
    5.5 °
    96 %
    3.2kmh
    100 %
    sob.
    6 °
    niedz.
    6 °
    pon.
    8 °
    wt.
    12 °
    śr.
    13 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić