Planowana przerwa w dostawie wody – 24 kwietnia

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, że w czwartek, 24 kwietnia 2025 r., w godzinach 07:30–11:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na sieci wodociągowej w rejonie ul. Objazdowej.

Utrudnienia obejmą następujące adresy:

  • ul. Objazdowa – numery od 3 do 25,
  • ul. Europejska – numery 14, 18, 35, 61, 74,
  • ul. Świętojańska – nr 32a,
  • ul. Wspólna – numery 1 i 3.

PWiK Sp. z o.o. przeprasza za wszelkie niedogodności i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie duże
15.7 ° C
15.7 °
15.7 °
49 %
6.2kmh
95 %
wt.
15 °
śr.
16 °
czw.
12 °
pt.
16 °
sob.
17 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić