12.7 C
Konin

NAUCZYCIELE ZSBiKZ W KONINIE ŚWIĘTOWALI DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SKANDYNAWSKIM STYLU

PROMOCJA

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Kadra pedagogiczna Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie spędziła Dzień Edukacji Narodowej w wyjątkowy sposób – na integracyjnej wycieczce promem do Szwecji i Danii.

14 października nauczyciele wyruszyli w podróż, podczas której odwiedzili Szczecin, Świnoujście, szwedzkie Malmö i Ystad, a także stolicę Danii – Kopenhagę. Wyprawa była okazją nie tylko do zwiedzania, lecz także do integracji i wspólnego świętowania w gronie pedagogicznym.

Uczestnicy przyznają, że był to czas pełen pozytywnej energii, inspirujących rozmów i niezapomnianych wrażeń. Jak podkreślają, takie inicjatywy sprzyjają budowaniu relacji i wymianie doświadczeń, co bezpośrednio przekłada się na atmosferę w szkole.

- Reklama -

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
12.7 ° C
12.7 °
12.7 °
72 %
7kmh
67 %
śr.
13 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
14 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.