12.4 C
Konin

Mirosław Czyżykiewicz wystąpi w Muzeum Bardów

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

11 kwietnia w Muzeum Bardów odbędzie się wyjątkowy koncert Mirosława Czyżykiewicza – cenionego barda, poety, kompozytora i malarza.

Artysta urodzony w Gorlicach od lat zajmuje ważne miejsce na scenie poezji śpiewanej. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, związany także z krakowską ASP, jest laureatem licznych nagród muzycznych, w tym FAMY w Świnoujściu oraz nagrody Programu III Polskiego Radia im. Mateusza Święcickiego. Dwukrotnie nominowany do Fryderyka w kategorii „Album roku: Piosenka Poetycka”, zasłynął takimi albumami jak „Ave”, „Zanim będziesz u brzegu” oraz „Allez!”.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w kasie muzeum. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji pod numerem telefonu 513 616 358.

- Reklama -

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
12.4 °
12.4 °
82 %
12.5kmh
58 %
czw.
11 °
pt.
11 °
sob.
14 °
niedz.
14 °
pon.
11 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić

Ta witryna używa plików Cookie. Aby zapewnić jej poprawnie działanie, konieczne jest ich zatwierdzenie.