5.2 C
Konin
More

    Letnie półkolonie w Gminie Rychwał – ważne informacje dla rodziców

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Urząd Gminy Rychwał przypomina rodzicom i opiekunom dzieci zapisanych na półkolonie letnie o konieczności zapoznania się ze wszystkimi szczegółami organizacyjnymi dotyczącymi nadchodzących turnusów.

    Zajęcia odbędą się w terminie od 7 lipca do 1 sierpnia 2025 roku. Organizatorzy apelują o uważne przeanalizowanie przekazanych materiałów informacyjnych – zawierają one istotne dane dotyczące m.in. harmonogramu zajęć, zasad bezpieczeństwa, wymaganych dokumentów czy organizacji wyżywienia i transportu.

    Półkolonie mają zapewnić dzieciom nie tylko ciekawe spędzenie czasu, ale również bezpieczeństwo i komfort podczas letniego wypoczynku.

    Rodzice proszeni są o ścisłą współpracę z opiekunami i wychowawcami grup – dzięki temu możliwe będzie sprawne i bezpieczne przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych aktywności.

    Organizatorzy życzą wszystkim uczestnikom udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    5.2 ° C
    5.2 °
    5.2 °
    96 %
    4.1kmh
    100 %
    niedz.
    7 °
    pon.
    8 °
    wt.
    10 °
    śr.
    12 °
    czw.
    8 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić