6.8 C
Konin
More

    Jan Paczyński rozpoczął rywalizację na Mistrzostwach Świata Niesłyszących we Włoszech

    MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
    Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
    +48 63 242 01 01

    Jan Paczyński, zawodnik Sokoła Kleczew oraz reprezentant Polski w piłce nożnej niesłyszących, rozpoczął zmagania na Mistrzostwach Świata, które odbywają się we Włoszech. Turniej potrwa do końca czerwca i zgromadził najlepsze drużyny narodowe z całego świata.

    Reprezentacja Polski zmierzy się w fazie grupowej z następującymi rywalami:

    1. Anglia – Polska (14 czerwca, godz. 19:00)
    2. Maroko – Polska (16 czerwca, godz. 17:00)
    3. Polska – Włochy (18 czerwca, godz. 14:15)
    4. Polska – Urugwaj (20 czerwca, godz. 11:30)
    5. Iran – Polska (21 czerwca, godz. 17:00)

    Jan Paczyński to zawodnik wyróżniający się zarówno umiejętnościami technicznymi, jak i zaangażowaniem, co czyni go cennym ogniwem reprezentacji. Start w mistrzostwach świata jest dla niego kolejnym ważnym krokiem w sportowej karierze i powodem do dumy dla całego środowiska piłkarskiego, które wspiera zawodnika w tych wyjątkowych rozgrywkach.

    Trzymamy kciuki za Janka i całą reprezentację Polski. Każde wsparcie – także to duchowe – jest bezcenne w walce o najwyższe cele.

    PROMOCJA

    PROMOCJA

    Konin
    zachmurzenie duże
    6.8 ° C
    6.8 °
    6.8 °
    92 %
    2.5kmh
    100 %
    niedz.
    7 °
    pon.
    8 °
    wt.
    11 °
    śr.
    12 °
    czw.
    10 °

    Sygnał24INFO

    Mogłeś przegapić