Film „21.37” w Kinie Centrum w Koninie

MASZ WAŻNĄ WIADOMOŚĆ?
Prześlij do naszej redakcji zdjęcie, film, lub informację!
+48 63 242 01 01

Kino Centrum w Koninie zaprasza na wyjątkowe seanse filmu dokumentalnego „21.37” w reżyserii Mariusza Pilisa. Produkcja, której premiera odbędzie się 2 kwietnia, w 20. rocznicę śmierci Jana Pawła II, skłania do refleksji nad tym, kim był Papież Polak dla społeczeństwa i jak jego odejście wpłynęło na Polaków.

Film przedstawia niezwykłą atmosferę, jaka zapanowała po 2 kwietnia 2005 roku – moment, w którym czas jakby się zatrzymał, a ludzie zaczęli patrzeć na siebie z większą życzliwością. Twórcy dokumentu stawiają pytania o to, kim byliśmy wtedy i jak zmieniliśmy się przez ostatnie 20 lat.

Terminy seansów:

2-3 kwietnia – godz. 19:00
6 kwietnia – godz. 19:00
7-10 kwietnia – godz. 16:00

Film trwa 90 minut i jest polską produkcją.

Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:

Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.

Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.

Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.

Transportwpolsce.pl

PROMOCJA

PROMOCJA

Konin
zachmurzenie umiarkowane
2.1 ° C
2.1 °
2.1 °
88 %
2.4kmh
75 %
pon.
11 °
wt.
12 °
śr.
9 °
czw.
8 °
pt.
10 °

Sygnał24INFO

Mogłeś przegapić