Rzeczniczka Prasowa Prezydenta w Biurze Prezydenta Miasta przy Urzędzie Miejskim w Koninie zaprasza serdecznie media na konferencję prasową, która odbędzie się 27 grudnia o godzinie 10:00 w sali 101 (dużej części 101) Urzędu Miejskiego przy placu Wolności.
Tematami zapowiadanej na 27 grudnia 2022 roku na godzinę 10:00 konferencji prasowej będą między innymi przyszłoroczny budżet Miasta, a także nowe przedsięwzięcia wprowadzane w 2023 roku, na przykład Konińska Karta Mieszkańca.
Informacje publikowane na portalu Konin24.info są możliwe dzięki wsparciu:
Asona Energy - Lidera w budowie farm fotowoltaicznych, magazynów energii, agregacji energii, optymalizacji energii oraz w tworzeniu spółdzielni energetycznych.
Kancelaria Adwokacka Mateusz Muszalski - Renomowany Adwokat w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, Który w niedługim czasie będzie otwierać filię w Koninie. Rozwody, Prawo Rodzinne, Karne, Cywilne.
Emeree Divine - Luksusowe gorsety, które modelują i podkreślają sylwetkę, łącząc perfekcyjne krawiectwo z nowoczesnym wzornictwem. Hołd dla kobiecej siły, elegancji i ponadczasowego piękna.
Holterm - Lider w dostaw oleju pirolitycznego.
Transportwpolsce.pl